Krátce: Vistara, Transavia France a Oman Air

10.11.2021 - KrátceIndická letecká společnost Vistara zahájila v pondělí pravidelné lety do Paříže. Nová linka společnosti Dillí – Paříž-CDG je v současnosti provozována dvakrát týdně letounem Boeing 787-9 Dreamliner. Paříž je po Londýnu a Frankfurtu třetím evropským cílem společnosti. Vistara je společným podnikem mezi Tata Group a Singapore Airlines.

Boeing 787 společnosti Vistara po příletu na pařížské letistě Charlese de Gaulla (foto: Paris Aéroport)

Nízkonákladová aerolinie Transavia France bude v zimní sezóně létat do Laponska. Od 8. ledna do 12. března 2022 společnost nabídne cestujícím novou sezónní linku z pařížského letiště Orly do finského Ivalo. Jednosměrné letenky začínají na 84 eurech. Ivalo se nachází na severu Finska a je známo svými borovicovými lesy a pozorováním polární záře. Návštěvníci mají k dispozici mnoho aktivit včetně lyžařských sportů.

Oman Air - Boeing 787-9 Dreamliner (foto: TJDarmstadt/Wikimedia Commons - CC BY 2.0)

Oman Air obnovuje od 11. listopadu pravidelné lety z Maskatu do Bangkoku. Linka bude zatím provozována dvakrát týdně vždy v úterý a v sobotu letounem Boeing 787. Obnovením letů společnost reaguje na otevření hranic Thajska pro zahraniční návštěvníky začátkem tohoto měsíce.

Témata