Laudamotion rozšíří lety z Düsseldorfu

12.10.2018 - EvropaNízkonákladová společnost Laudamotion představila svůj letní letový řád 2019 pro Düsseldorf. Rakouský dopravce nabídne dvě nové destinace a navýšení počtu letů na stávajících linkách. Nově bude Laudamotion létat z Düsseldorfu do Neapole (3x týdně) a Palerma (2x týdně). Společnost bude častěji létat do destinací ve Španělsku, linky do Alicante, Malagy a Ibizy budou operovány denně. Do Palma de Mallorky nabídne aerolinie šest letů týdně.


Letoun Airbus A321 společnosti Laudamotion na letišti v Düsseldorfu (foto: Marvin Mutz/Wikimedia Commons - CC BY-SA 2.0)

Stejně jako v letošní letní sezóně bude Laudamotion létat z Düsseldorfu hned na čtyři letiště na Kanárských ostrovech - na Lanzarote, Teneriffu, Furteventuru a Las Palmas. Beze změny zůstává nabídka letů do Řecka, kam společnost nabízí spojení na Korfu, Krétu, Kos a Rhodos. Nabídku destinací pak uzavírá Faro v portugalském Algarve.

Laudamotion v současnosti má vedle Düsseldorfu další základny ve Vídni a na berlínském letišti Tegel. Společnost provozuje flotilu pěti letadel Airbus A320 a čtyř A321.

Témata