Krátce: Novair, Kharkiv Airlines a Air Seychelles

21.09.2014 - KrátceŠvédská charterová společnost Novair si opět pronajme na zimní sezónu Airbus A330-200 od Aer Lingus. Pronajatý letoun bude nasazen na charterové lety ze Stockholmu do Dominikánské republiky, Mexika, na Kubu a na Trinidad a Tobago. Nedávno si společnost Novair pronajala na několik dnů jiný A330 od bulharské aerolinie BH Air.

Kharkiv Airlines - Boeing 737-800
Kharkiv Airlines - Boeing 737-800 (foto: Kharkiv Airlines)

Ukrajinská společnost Kharkiv Airlines zahájila 16. září pravidelné lety do Istanbulu na letiště Sabiha Gökçen. Nové linky z Charkova a Oděsy jsou provozovány denně letounem Boeing 737-800. Lety mezi Charkovem a Istanbulem jsou dále zajišťovány tureckou společností Pegasus Airlines. Mezi Oděsou a Istanbulem létají Ukraine International Airlines, Onur Air a Turkish Airlines.

Air Seychelles pouhý den po uzavření nové bilaterální dohody mezi Seychelami a Indií oznámily obnovení pravidelných letů do Bombaje. Provoz bude znovu zahájen po více jak devítileté pauze. Linka z letiště Mahé do Bombaje bude provozována od 2. prosince 2014 třikrát týdně letounem Airbus A320. Na každém letu bude k dispozici 16 míst v business class a 120 míst v ekonomické třídě.

Témata