Bamboo Airways přesune své lety do Londýna na Gatwick

11.07.2022 - Asie & AustrálieLetouny Bamboo Airways začnou se začátkem platnosti zimního letového řadu 2022/23 přistávat nově na londýnském letišti Gatwick. V současnosti létá společnost jednou týdně z Hanoje do Londýna-Heathrow. Od 30. října bude tato linka směřována na Gatwick a operována rovněž jednou týdně s Boeingem 787-9 Dreamliner. Společnost o změně informovala jako o otevření nové linky. U příležitosti oznámení letů na Gatwick nabízí aktuálně letenky za cenu od 307 liber (8940 korun).

Bamboo Airways - Boeing 787 Dreamliner (foto: Bamboo Airways)

Bamboo Airways se nepodařilo na letišti Heathrow získat v zimní sezóně sloty, zatímco na letišti Gatwick byl požadavek společnosti ze dvou třetin uspokojen. To umožní aerolinii další rozšíření provozu do Londýna. Podle vietnamského serveru VnEconomy společnost dokončuje přípravy na otevření druhé linky na Gatwick, a to z Ho Či Minova Města.

V současnosti Bamboo Airways létají do dvou destinací v Evropě. Vedle Londýna letouny společnosti pravidelně obsluhují od letošního února také letiště ve Frankfurtu.

Témata