Norský Flyr rozšíří síť o nové destinace ve Španělsku, Německu a Belgii

04.11.2021 - EvropaNízkonákladová aerolinie Flyr dnes rozšířila svou nabídku letů pro příští rok o nové linky z Osla do Barcelony (4x týdně od 27. března 2022), Berlína (4x týdně od 27. března 2022) a Bruselu (4x týdně od 6. května 2022). Nové destinace jsou již v prodeji na webových stránkách na adrese flyr.com a také prostřednictvím mobilní aplikace společnosti.

(foto: Flyr)

„Obdrželi jsme od našich zákazníků mnoho žádostí týkajících se Barcelony, Berlína a Bruselu a jsme velmi rádi, že můžeme tato tři zajímavá evropská města nabídnout jako destinace," uvedl Thomas Ramdahl, obchodní ředitel společnosti Flyr.

Novinkami zimního letového řádu 2021/22 jsou sezónní linky z Osla do Grenoblu, Milána-Bergama, Mnichova, Salzburku a Ženevy. Tato spojení budou provozována od ledna do konce března 2022 (více o zimních linkách Flyr). Dále norský dopravce zahájí 14. prosince provoz na nové lince z Osla na do Las Palmas na ostrově Gran Canaria, která bude provozována zprvu dvakrát týdně, od začátku příštího roku pak třikrát týdně.

Mapa linek společnosti Flyr (zdroj: Flyr)

Společnost Flyr zahájila provoz 30. června letošního roku prvním letem z Osla do Tromsø. V současnosti má ve své nabídce již celkem 20 destinací. Flotila se skládá ze čtyř letadel Boeing 737-800. V příštím roce má být flotila rozšířena o šest Boeingů 737 MAX 8, pronajatých od Air Lease Corporation.

Témata