Blue Air začne létat z Milána do Paříže, Barcelony a Katánie

18.07.2021 - EvropaRumunská nízkonákladová aerolinie Blue Air v srpnu rozšíří své pravidelné lety z milánského letiště Linate. Společnost bude od 23. srpna létat z Milána do Paříže-CDG, Barcelony a Katánie. Všechny tři nové linky budou provozovány denně letounem Boeing 737-800 pro 189 cestujících. Blue Air bude nyní jediným dopravcem létajícím z Linate do Barcelony. Na lince z Linate na pařížské letiště Charlese de Gaulla pak bude Blue Air jedinou nízkonákladovou aerolinií.

Nové linky Blue Air z milánského letiště Linate (zdroj: Blue Air)

Blue Air nabízí jednosměrné letenky z Linate do Paříže, Barcelony a Katánie v rámci časově omezené prodejní akce na vybrané termíny v říjnu za pouhé jedno euro. Nabídka je však určena pouze pro členy slevového programu Blue Benefits. Bez tohoto programu začínají ceny letenek na vybrané termín na 10 eurech při letu s příručním zavazadlem. Se zapsaným zavazadlem začínají letenky do nových destinací na 49 eurech.

Upoutávka na letenky za 1 euro pro členy slevového klubu Blue Benefits (zdroj: flyblueair.com)

Společnosti Blue Air se daří na lince mezi Milánem-Linate a Bukureští, a tak od 18. srpna přidává druhou denní rotaci. Ceny letenek do Bukurešti pouze s příručním zavazadlem začínají na 10 eurech.

Blue Air v současnosti létá z Linate jen do Bukurešti a rumunských měst Kluž, Iasi, Oradea, Suceava a Temešvár.

Blue Air - Boeing 737-800 (foto: Blue Air)

Témata