TAP Air Portugal nabízí „lítačku“ po Evropě

28.10.2020 - EvropaLetecká společnost TAP Air Portugal přišla s nabídkou „neomezené“ letenky Europe Flight Pass na evropské lety. Za částku 2399 eur může cestující létat v ekonomické třídě a za 3399 v business class celý měsíc na evropských linkách TAP Air Portugal. Portugalský dopravce nabízí i dvouměsíční variantu, která stojí 3399 eur v ekonomické třídě a 5399 v business class.

(zdroj: web TAP Air Portugal)

Samotný European Flight Pass má několik omezení. Vztahuje se pouze na evropské linky společnosti operované z Lisabonu a Porta. Využít jej není možné na vnitrostátní linky. Upřesňující podmínky uvádějí, že v rámci jednoho pasu je možné letět 100 jednosměrných letů.

Europe Flight Pass je možné sdílet s rodinnými příslušníky, přáteli a spolupracovníky. Cestující mohou rezervovat letenky v rámci pasu nejpozději tři dny před odletem. Změna letenky je možná zdarma až hodinu před odletem.

TAP Air Portugal chce tento produkt nabízet dočasně jen po dobu současné koronavirové krize. Nabídka zatím platí do 15. prosince 2020.

S podobnou nabídkou neomezené letenky přišla v červnu nízkonákladová společnost AirAsia. V září představila společnost Air Canada svůj Infinite Canada Flight Pass, který umožňuje neomezené létání na jejích vnitrostátních linkách.

Témata