Novinky letového řádu Oman Air

08.03.2015 - Asie & AustrálieLetecká společnost Oman Air rozšíří svou nabídku o tři nové destinace. Národní letecký dopravce Ománu zahájí pravidelné letu z Maskatu do Singapuru, Goy a Dháky. Novinky zveřejnila společnost na veletrhu cestovního ruchu ITB Berlín. Podle Paula Gregorowitsche, šéfa Oman Air, existuje silná poptávka po těchto linkách.

Oman Air - Airbus A330-300 (foto: Konstantin von Wedelstaedt/Wikimedia Commons - GFDL 1.2)

Nejzajímavější novou destinací je Singapur, kam budou Oman Air létat od 29. března. Společnost bude linku do Singapuru operovat denně letounem Airbus A330. Ománský dopravce tak pokračuje v otevírání nových linek do jihovýchodní Asie. Naposledy společnost zahájila v prosinci loňského roku lety do Jakarty a Manily.

Druhou novinkou je Goa na západním pobřeží Indie, která je známá zejména svými dlouhými písečnými plážemi. Oman Air bude do této bývalé portugalské kolonie létat od 29. března čtyřikrát týdně s letounem Boeing 737NG. Poslední novou destinací letního letového řádu Oman Air je Dháka. Do hlavního města Bangladéše nabídne společnost od srpna čtyři lety týdně letouny Airbus A330.

Témata