Cubana nabídne lety z Paříže do Santa Clary

28.10.2012 - Latinská AmerikaKubánská letecká společnost Cubana nabídne od 23. listopadu cestujícím nově lety z Paříže do kubanského města Santa Clara. Linka bude odlétat z paříského letiště Orly jednou týdně vždy v pátek v 11:30. Na trase bude létat letoun Iljušin Il-96-300 s 12 sedadly v business class a 224 místy v ekonomické třídě. Po mezipřistání v Santa Claře bude linka dále pokračovat do Havany. Ve směru z Havany do Paříže-Orly bude linka provozována přímo bez mezipřistání v Santa Claře.

Čtvrtmilionová Santa Clara, která se nachází v centrální části Kuby, je správním centrem kubánské provincie Villa Clara. Město je rovněž výchozím bodem pro turisty směřující do přímořského resortu Cayo Santa Maria a dalších letovisek v oblasti Jardines del Rey.

Cubana beze změny operuje další pravidelný spoj z Paříže přes Santiago de Cuba do Havany. Vedle Paříže provozuje Cubana pravidelné lety rovněž do Říma a Madridu. Přípoje z Prahy nabízí společnost Air Transport Solutions zastupující Cubanu na českém trhu tradičně ve spolupráci s ČSA.

Témata