Austrian Airlines zahájí lety na Menorcu a do Miami

06.03.2015 - EvropaLetecká společnost Austrian Airlines nabídne cestujícím v letošním roce dvě nové turistické destinace. Od června bude aerolinie nově létat na ostrov Menorca ve Středozemním moři. Sezónní linka z Vídně na místní letiště Mahon bude provozována od 20. června do 19. září jednou týdně vždy v sobotu letounem Dash-8 Q400. V letním období budou Austrian Airlines létat do osmi destinací ve Španělsku.

Austrian Airlines - Boeing 777-300ER (foto: Austrian Airlines)

Druhou novinkou je obnovení pravidelných letů do Miami. Linka do oblíbené destinace na Floridě bude otevřena 16. října a provozována pětkrát týdně letounem Boeing 777-200ER. Odlety z Vídně budou vždy v 9:55 s příletem do Miami v 15:20. Zpět bude letoun odlétat v 17:10 a na letišti Schwechat přistane další den v 8:50.

Miami bude aktuálně šestou destinací Austrian Airlines v Severní Americe. Společnost nabízí lety do New Yorku, Newarku, Washingtonu a Chicaga v USA. V Kanadě svými lety obsluhuje Toronto. „Silná expanze do Severní Ameriky byla v posledních letech velmi úspěšná. Do Miami opět otevíráme novou dálkovou linku a pokračujeme tak v naší strategii,“ uvedl Andreas Otto, obchodní ředitel Austrian Airlines.

Štítky