Air Malta obnovila pravidelné lety

05.07.2020 - EvropaLetecká společnost Air Malta od 1. července opět létá na pravidelných linkách. V úvodní fázi aerolinie obnovila lety z Malty do deseti evropských cílů. V nabídce jsou linky do Berlína, Catanie, Curychu, Düsseldorfu, Frankfurtu, Lucemburku, Mnichova, Prahy, Vídně a Ženevy.

Air Malta - Airbus A320neo (foto: Jeroen Stroes Aviation Photography/Wikimedia Commons - CC BY 2.0)

Další fáze obnovení linek je naplánovaná na 15. července, kdy Air Malta obnoví lety do Amsterdamu, Bruselu, Lisabonu, Londýna-Heathrow, Milána, Palerma, Paříže-CDG a Paříže-Orly.

Od 18. července bude společnost nově létat z Malty do Madridu, kam se vrátí po desetileté pauze. Naopak dříve oznámená nová linka do Lucemburku nebude otevřena a aerolinie nabídne cestujícím lety do Bruselu. Na srpen maltský dopravce zatím plánuje restart linky do Manchesteru.

V Praze přistál pravidelný let Air Malta po vynucené pauze včera odpoledne. Společnost na něj nasadila Airbus A320neo registrace 9H-NEO. Na příští dva týdny počítá společnost se dvěma lety týdně do Prahy. Od 20. července je plánováno navýšení na čtyři lety týdně.

Témata