Vnitrostátní lety Virgin Atlantic budou pod značkou Little Red

02.03.2013 - EvropaVirgin Atlantic bude operovat své nové vnitrostátní linky ve Velké Británii pod značkou Little Red. Společnost nabídne cestujícím nově lety z londýnského letiště Heathrow do Aberdeenu, Edinburghu a Manchesteru. Jako první bude otevřena 31. března linka z Londýna-Heathrow do Manchesteru. Následovat bude 5. dubna linka do Edinburghu a 9. dubna do Aberdeenu. Celkem budou Little Red provozovat devět denních spojení z Londýna do Skotska a čtyři do Manchesteru. Na všech linkách bude společnost konkurovat British Airways, které však do tří uvedených měst vypravují 52 letů denně.

Virgin Atlanti Little Red - logo

Do 10. března nabízí Virgin Atlantic zaváděcí ceny – zpáteční letenka do Aberdeenu za 98 liber, do Edinburghu za 99 liber a do Manchesteru za 100 liber. Za tyto ceny mohou cestující rovněž získat míle do věrnostního programu Virgin Atlantic. Na linkách Little Red bude k dispozici pouze ekonomická třída, jež bude vybavena koženými sedadly. Během letu bude cestujícím nabídnuto lehké občerstvení. Společnost oznámila uzavření partnerství s britskými výrobci Tyrrells (chipsy) a Irn-Bru (nealkoholické napoje).

Virgin Atlanti Little Red - reklama

Všechny tři nové vnitrostátní linky budou mít dobrou návaznost na vybrané dálkové lety Virgin Atlantic z Londýna. Cestující Little Red se však budou muset přesunout na Heathrow z Terminálu 1 na Terminál 3, odkud odlétají dálkové lety společnosti. Cestující si mohou nechat odbavit zdarma zapsaná zavazadla až do váhy 23 kg a v případě návazného dálkového letu v Upper Class až tři zavazadla do 32 kg zdarma. Všechny lety Little Red budou zajišťovány letouny Airbus A320 pronajatými od Aer Lingus.

Virgin Atlantic Airways získaly sloty na letišti Heathrow od IAG, které vlastní British Airways. Převod slotů byl součástí povolení převzetí bmi British Midland společností British Airways regulačními orgány. Uvedení nové značky na britský trh má doprovázet reklamní kampaň v televizi, rozhlasu, na internetu i na billboardech. Nové linky budou vůbec prvními vnitrostátními spoji v historii Virgin Atlantic.

2x grafika: Virgin Atlantic Airways

Štítky