Travel Service otevře pravidelnou linku do Maskatu

21.06.2016 - Česká republikaČeská letecká společnost Travel Service oznámila rozšíření svých pravidelných letů na Blízký východ. S novým zimním letovým řádem nabídne společnost pod svou značkou Smartwings novou pravidelnou linku z Prahy do Maskatu v Ománu. Maskat se tak stane po Dubaji a Tel Avivu v pořadí již třetí destinací SmartWings na Blízkém východě. Nová linka bude provozována od 31. října 2016 čtyřikrát týdně letounem Boeing 737-800 pro 168 cestujících (18 sedadel v byznys třídě a 150 míst v ekonomické třídě).

Travel Service - Boeing 737-800 (foto: Aero Icarus/Wikimedia Commons - CC BY-SA 2.0)

“Ve spolupráci s leteckou společností Oman Air chceme cestujícím nabídnout návazná spojení z Maskatu do sítě Oman Air, například do destinací - Salalah (Omán), na Zanzibar, do Colomba (Srí Lanka), Bangkoku (Thajsko), Káthmándú (Nepál), aj. Věříme, že se Maskat stane nejen atraktivní cílovou destinací, ale i přestupním bodem pro lety do dalších destinací,“ uvedl Radek Müller, hlavní manažer SmartWings.

Letenky na novou linku do Ománu nabízí Travel Service již prostřednictvím webových stránek SmartWings.com a prodejců letenek. Zpáteční letenky z Prahy do Maskatu nabízí společnost aktuálně za cenu 9626 Kč.

Témata