Travel Service bude přepravovat klienty Exim Tours

01.03.2013 - Česká republikaTravel Service oznámil uzavření kontraktu s největší českou cestovní kanceláří Exim Tours na zajištění letecké dopravy. Smlouvu na dobu tří let uzavřely ve středu 27. února představitelé obou společností. Travel Service budou klienty Exim Tours dopravovat již od května a to na letní i zimní dovolené. „Zájem o spolupráci s EXIM Tours projevilo několik leteckých společností. Ve výběrovém řízení na zajišťování charterových letů pro naše klienty zvítězila největší česká soukromá letecká společnost Travel Service,“ uvedl Ferid Nasr, generální ředitel Exim Tours. „Jsem přesvědčen, že Travel Service je pro naše klienty garancí vysokého standardu služeb“, dodal Nasr.

Klienti Exim Tours budou během léta 2013 létat s Travel Service na svou dovolenou do čtyř desítek destinací v deseti zemích: Španělsko, Itálie, Řecko, Kapverdy, Kypr, Turecko, Egypt, Maroko, Tunisko a Bulharsko. V zimě vypraví Travel Service pro klienty Exim Tours lety do mnoha exotických destinací: na Jamajku, Kubu, do Venezuely, Dominikánské republiky, Mexika, Keni, Tanzánie, Egypta a na Kapverdy.

Travel Service - Boeing 737-800
Travel Service - Boeing 737-800 (foto: Wikipedia/RadekS)

Přepravu klientů Exim Tours dosud zajišťovaly Holidays Czech Airlines. Ty však z rozhodnutí akcionáře ukončují své působení na poli charterové přepravy. Je to výsledek urovnání právních sporů s Travel Service před privatizací ČSA (více zde). Travel Service je v současnosti největším charterovým dopravce v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Společnost působí rovněž v Polsku, kde má významné postavení na trhu. V loňském roce Travel Service přepravily celkem 3,5 milionu cestujících. Pro letošní rok společnost počítá s nasazením flotily celkem 40 letadel.

Témata