Nízkonákladový Level bude létat do Las Vegas

08.05.2019 - EvropaNízkonákladová aerolinie Level otevře na podzim další dálkovou linku do USA. Od 31. října 2019 bude společnost nově létat z pařížského letiště Orly do Las Vegas. Linka bude provozována dvakrát týdně letounem Airbus A330-200 pro 314 cestujících. Odlety z Paříže budou vždy ve středu a v neděli, v opačném směru pak o den později.

Level - Airbus A330-200 (foto: Rafalflash/Wikimedia Commons - CC BY-SA 4.0)

Level nasadil atraktivní ceny letenek do Las Vegas. Jednosměrné letenky začínají na 99 eurech a ve vybraných termínech lze zakoupit zpáteční letenku za 195 eur, což je v přepočtu přibližně 5020 Kč. Za tuto cenu má cestující přepravu v ekonomické třídě s příručním zavazadlem do 10 kg. Zapsané zavazadlo stejně jako výběr místa v letadle či palubní občerstvení jsou zpoplatněné.

Kabina ekonomické třídy v letounu A330-200 (foto: Level)

Las Vegas bude po Newarku druhou destinací Level v USA operovanou z Orly. Společnost z tohoto pařížského letiště provozuje dále linky na karibské ostrovy Martinik a Guadeloupe a sezónní spojení do Montréalu. Lety Level z Paříže jsou zajišťovány francouzskou aerolinií OpenSkies.

Aktuálně nemá žádné pařížské letiště přímé letecké spojení s Las Vegas. V letech 2010-14 létala do tohoto amerického města z letiště Charlese de Gaulla společnost XL Airways France.

Štítky