Halloweenská slevová akce u společnosti Level

30.10.2019 - EvropaTři dny, dva lety, jedna cena letenky - tak nějak lze shrnout promo slevovou akci letecké společnosti Level k Halloweenu. Každý, kdo si mezi 29. a 31 říjnem 2019 koupí do vybraných destinací letenku na webu flylevel.com, obdrží bezplatně stejnou i pro druhého pasažéra. Navíc v nejlevnějším tarifu Basic jsou nyní v akci i příruční zavazadla zdarma. Ačkoliv je těžiště marketingové akce zaměřeno především pro lety z Amsterdamu, pro české a slovenské čtenáře může být zajímavé, že v akci jsou i lety z relativně blízké Vídně. A to do destinací Amsterdam a Paříž s termínem letu mezi 4. listopadem a 19. prosincem 2019.

Airbus A321 společnosti Anisec Luftfahrt, která operuje pod značkou Level (foto: Anna Zvereva/Wikimedia Commons - CC BY-SA 2.0)

Během rezervace stačí zadat kód LEVELHALLOWEEN . Slevu je možné uplatnit pouze při rezervaci letenek pro dva nebo čtyři cestující. Platí pro rezervace v tarifu Basic nebo Optima jak na zpáteční, tak i jednosměrné lety. Dostupnost slevy je však závislá na konkrétním letu, k dispozici je pro daný let jen omezený počet letenek v akci.

Štítky