Kenya Airways opustily Flying Blue a založily vlastní věrnostní program

22.06.2023 21:16 - AfrikaCestující, kteří často létají s keňskou národní aerolinií, čekají změny. Společnost Kenya Airways totiž přestala využívat pro své věrné cestující program Flying Blue koncernu Air France-KLM. Místo něj spustila vlastní věrnostní program Asante Rewards.

(zdroj: asante.kenya-airways.com)

Kenya Airways uvedly, že novým programem chtějí cestujícím poděkovat a více si je zavázat. V tomto směru byl také zvolen název programu, kdy „asante“ znamená ve svahilštině „děkuji“.

Svým věrným cestujícím nabízí Kenya Airways stejný status jako měli ve Flying Blue. Program Asante Rewards je rozdělen do čtyř úrovní: Ruby, Silver, Gold a Platinum. Nasbírané míle ve Flying Blue však do nového věrnostního programu Kenya Airways nejdou převést. Členové nového programu budou moci míle utrácet za lety až od října letošního roku.

Společnost Kenya Airways zůstává i nadále členem globální aliance SkyTeam. Členové Flying Blue mohou i nadále sbírat a utrácet míle na letech Kenya Airways. Nebude však již možné nasbíranými mílemi platit na letech keňského dopravce upgrady, vstupy do salónků, další zavazadla apod.

Témata