Air France obnovuje lety z Prahy do Lyonu

31.08.2020 - Česká republikaLetecká společnost Air France dnes obnoví lety na své lince mezi Prahou a Lyonem. Francouzský dopravce bude linku provozovat jednou denně, tedy stejně jako před vypuknutím pandemie koronaviru. Letecká společnost si nicméně vyhrazuje právo na změnu.

Air France HOP! - Bombardier CRJ1000 (foto: Air France)

Odlety linky AF1737 budou z Prahy vždy ve 13:05 s příletem do Lyonu v 14:50. V opačném směru bude linka AF1736 odlétat z Lyonu vždy v 10:35 a na ruzyňském letišti přistávat ve 12:20. Air France HOP! bude lety provozovat letounem Bombardier CRJ1000 o kapacitě sto cestujících.

Na palubě letadla bude nutné dodržet opatření, které přijala Air France-KLM pro zajištění bezpečnosti letů pro cestující a zaměstnance. Obličejové masky jsou povinné při nástupu do letadla a také během letu. Vzduch na palubě letadla je filtrován přes HEPA filtry a letadla jsou dodatečně dezinfikována pomocí vhodných čistících prostředků.

U všech letů budou dodržována všechna bezpečnostní opatření platná pro lety Air France – KLM, včetně povinnosti nošení jednorázových chirurgických roušek na palubě letadel a filtrace vzduchu během letu přes HEPA filtry.

Témata