Lufthansa rozšiřuje nabídku spojů expresními vlaky

23.10.2019 - EvropaSpolečnost Lufthansa výrazně rozšiřuje nabídku spojení svého hlavního hubu ve Frankfurtu s dalšími německými městy - zejména Kolínem nad Rýnem, Düsseldorfem, Stuttgartem, Cáchami a Ulmem. A to formou garantovaných přestupných spojení pomocí ICE rychlovlaků německých drah.

(foto: Lufthansa)

Od změny vlakového jízdního řádu v polovině prosince tak dojde k navýšení těchto spojení ze současných 77 na 119 týdně z/do Kolína nad Rýnem, k zdvojnásobení na 105 do Düsseldorfu. Pasažéři z/do Stuttgartu mohou využít 77 spojů týdně, Ulmu 49 a z/do Cách 42 týdně.

Cestující tak mohou již dnes pro své cesty v termínu od druhé poloviny prosince provádět na stránkách Lufthansy rezervace pro cesty mezi těmito městy a destinacemi nalétávanými Lufthansou z Frankfurtu nad Mohanem.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o garantované spojení až do cílové destinace. V případě neočekávaného zpoždění vlaku nebo letadla Lufthansa zdarma přebukuje cestujícího na další spoj. Členům věrnostního programu Miles & More jsou za cestu vlakem připisovány míle na jejich konta. Cestující business class jedou ve vlaku první třídou a mají také přístup do salónů DB Lounge.

Štítky