Gulf Air zahajuje luxusní charterové lety

10.11.2021 - Asie & AustrálieNárodní letecká společnost Bahrajnu Gulf Air oznámila spuštění nové služby Boutique Charters, která cestujícím umožňuje objednat si privátní lety. Služba byla zahájena 7. listopadu prvním letem z Bahrajnu do španělské Malagy.

Boutique Charters cílí svou nabídku na vládní delegace, korporátní klientelu, různé skupiny, ale také na rodiny a přepravu zásilek. Služba je tak dostupná nejen státním organizacím, firmám, ale také soukromým osobám. Pro privátní let si je možné pronajmout Airbus a320neo, A321LR nebo Boeing 787-9 Dreamliner.

Nabídka občerstvení na palubě Boutique Charters (foto: Gulf Air)

Cestující si mohou na objednat řadu dalších doplňkových služeb podle svých preferencí. Od menu připravených na míru až po čerstvě natrhané květiny. Letouny jsou vybaveny zábavním systémem, k dispozici je také neomezené připojení k internetu.

„Toto je významný milník pro národního dopravce Bahrajnského království. Nyní rozšíříme naše služby na novou specializovanou klientelu a nabídneme služby na míru, které budou přizpůsobeny každému charterovému letu. Svět se od začátku roku 2020 velmi změnil a každá společnost musí hledat nové způsoby, jak rozšířit své podnikání,“ uvedl Waleed Al-Alawi, ředitel Gulf Air k zahájení provozu Boutique Charters.

Témata