Emirates a flydubai slaví pět let společného partnerství

23.11.2022 - Asie & AustráliePřed pěti lety letecké společnosti Emirates a flydubai spojily své síly, aby rozšířily pro cestující možnosti cestování. Rozsáhlá spolupráce obou dubajských státních leteckých společností jde nad rámec běžného modelu code-sharové spolupráce, když zahrnuje integrovanou spolupráci v rámci letecké sítě, optimalizaci letových řádů, přestupy na mezinárodním letišti v Dubaji, přepravu zavazadel na jedné trase a možnost načítání odměn do společného věrnostního programu Emirates Skywards.

Emirates a flydubai - pět let spolupráce dvou dubajských leteckých společností (foto: Emirates)

Díky spolupráci obou dopravců si mohou cestující vybrat z letů do 215 destinací v 98 zemích. Zákazníci Emirates díky code-sharingu mají přístup do více 80 destinací společnosti flydubai. Cestující nízkonákladové aerolinie flydubai zase mohou propojit své lety s více než 90 destinacemi obsluhovaných společností Emirates.

Propojením letových řádů obou společností vznikají nové možnosti cest s přestupem na mezinárodním letišti v Dubaji. Dále, větší nabídka letů umožňuje cestujícím větší flexibilitu při jejich cestách. Obě aerolinie pokračují v rozšiřování svých sítí. Emirates nedávno obnovily pravidelné lety Ria de Janeira a Buenos Aires. Síť flydubai se letos rozrostla o linky do AI Uly, Namanganu, Oše, Pisy a Samarkandu. Dále flydubai oznámily, že v příštím roce budou nově létat do Ganu na Maledivách, Cagliari a Milána v Itálii, na Korfu v Řecku a do Krabi a Pattayi v Thajsku. Dále společnost počítá s obnovením pravidelných Abhá, Hajlu, Hofufu a Tabúku v Saúdské Arábii.

Témata