ČSA nabídnout lety ze Stuttgartu

11.02.2015 - Česká republikaČeské aerolinie (ČSA) budou od 15. května opět létat z Prahy do Stuttgartu. Linka bude provozována třikrát týdně vždy v úterý, ve čtvrtek a v neděli letounem ATR. Český dopravce dále nabídne místním cestujícím lety ze Stuttgartu do Švýcarska, Francie a Itálie, které zajistí letoun ATR, jež přiletí z Prahy. Naposledy létaly ČSA mezi Prahou a Stuttgartem v srpnu 2013. Linka tehdy byla provozována dvakrát týdně ATR-42.

Stuttgart - letiště - Airport City
Letiště ve Stuttgertu z ptačí perspektivy (foto: Flughafen Stuttgart)

Pětkrát týdně poletí stroj ČSA ze Stuttgartu do Ženevy, přičemž vždy dva lety budou operovány v úterý a ve čtvrtek, pátý let nabídne společnost cestujícím v neděli. Z Ženevy bude linka pokračovat čtyřikrát týdně (po dvou letech v úterý a ve čtvrtek) dále do Marseille, kde posádka přenocuje. Odlety z Marseille do Ženevy a dále do Stuttgartu budou vždy v úterý, ve středu, ve čtvrtek a v pátek. Mezi Ženevou a Stuttgartem bude navíc operován ještě nedělní let.

Dále ČSA nabídnou lokálním cestujícím přímé lety ze Stuttgartu do Boloni. Linka bude provozovány třikrát týdně vždy v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Na všech ohlášených linkách ze Stuttgartu nebudou mít ČSA další konkurenci. Mezi Ženevou a Marseille létá denně s výjimkou čtvrtka švýcarská aerolinie Etihad Regional.

Štítky