Condor se po pěti letech vrátil do Vídně, bude létat na Mallorcu a řecké ostrovy

10.04.2022 - EvropaNěmecká letecká společnost Condor obnovila v pátek své lety z rakouské metropole. Naposledy tato dovolenková aerolinie létala z Vídně před pěti lety.

Jako první byl obnoven spoj na středomořskou Mallorcu, který bude provozován čtyřikrát týdně. Na charterový let do Palma de Mallorca byl nasazen Airbus A320 registrace D-AICG. Od poloviny května bude Condor létat z Vídně do prázdninových destinací na řeckých ostrovech. Konkrétně se jedná o Heraklion na Krétě, a dále ostrovy Kós a Rhodos, které budou obsluhovány třikrát týdně.

Před prvním letem společnosti Condor z Vídně do Palma de Mallorca (foto: Flughafen Wien)

„Condor opět přepravuje rakouské turisty do slunných dovolenkových destinací. To, že se Condor se svými lety vrací do Vídně, potvrzuje velkou poptávku po prázdninových letech v letní sezóně 2022,“ uvedl Julian Jäger, předseda představenstva Flughafen Wien.

„Poptávka po cestách na dovolenou je obrovská. Našimi lety z Vídně reagujeme na poptávku po letech na míru od našich dlouholetých partnerů z řad touroperátorů a cestovních kanceláří v Rakousku,“ řekl Ralf Teckentrup, ředitel společnosti Condor.

(foto: Flughafen Wien)

Témata