Condor bude opět létat z Berlína

01.01.2020 - EvropaNěmecká aerolinie Condor tento týden oznámila, že v letní sezóně 2020 nabídne opět pravidelné lety z berlínského letiště Schönefeld. Společnost bude na tomto letišti bázovat jeden letoun Airbus A320, se kterým bude létat do letních destinací zejména v oblasti Středozemního moře.

Condor - Airbus A320 (foto: Condor)

Condor nabídne lety z Berlína na Gran Canaria (2x týdně), Fuerteventuru (2x týdně), na Tenerife (2x týdně), do Heraklionu (2x týdně), na Rhodos (1x týdně), Samos (1x týdně) a do Olbie na Sardínii (2x týdně). První let je plánován na 25. června 2020, tedy ještě před zahájením školních prázdnin v Berlíně a Braniborsku.

„Jsme rádi, že se vracíme na letiště Berlín-Schönefeld. Velký závazek cestovních kanceláří ulehčil rozhodnutí nabídnout spojení do oblíbených turistických cílů obyvatel Berlína a Braniborska,“ uvedl šéf Condoru Ralf Teckentrup. „Condor je tradiční německá aerolinie pro turistiku. Lety na řecké, italské a španělské ostrovy, které Condor zařadí do letového řádu, jsou dobrým doplněním nabídky spojení z Schönefeldu v létě 2020,“ uvedl Engelbert Lütke Daldrup, výkonný ředitel společnosti Flughafen Berlin Brandenburg.

Terminal A berlínského letiště Schönefeld (foto: Flughafen Berlin Brandenburg)

Po krachu mateřské firmy Thomas Cook pořichází Condor s řadou novinek a inovací. Nově společnost nabídne od letního letového řádu business class na evropských linkách. Společnost rovněž zavede tarif Economy Best, který zahrne všechny příplatkové produkty v ekonomické třídě.

Témata