Air France posiluje lety do zámořských území v Karibiku a Indickém oceánu

01.06.2021 - EvropaSpolečnost Air France navyšuje počet dálkových letů do svých dovolenkových destinací. V souladu s platnými omezeními spojenými s cestováním francouzský dopravce plánuje v létě 2021 provozovat až 98 letů týdně do francouzského Karibiku, na ostrov Réunion, do Francouzské Guyany, Francouzské Polynésie, na ostrov St. Maarten, do Dominikánské republiky a do mexického Cancúnu.

Pláž u Anses d'Arlet na karibském ostrově Martinik (foto: Sapakagadewmoinjadiw/Wikipedia Commons - CC BY-SA 4.0)

Aktualizovaný letní letový řád Air France nabízí z pařížského letiště Orly lety do Pointe-à-Pitre na Guadeloupe (až 14x týdně), Fort-de-France na Martiniku (až 14x týdně), Saint-Denis na Réunionu (až 14x týdně) a Cayenne ve Francouzské Guyaně (až 7x týdně).

Z pařížského letiště Charlese de Gaulla pak budou k dispozici lety do Pointe-à-Pitre (až 7x týdně), Fort-de-France (až 7x týdně), Saint-Denis (7x týdně), Cayenne (až 3x týdně), Papeete ve Francouzské Polynesii (až 3x týdně), Cancúnu v Mexiku (až 5x týdně), Punta Cana (až 7x týdně) a Santo Dominga (až 3x týdně) v Dominikánské republice.

Air France - Boeing 777-300 (foto: Air France)

Lety budou provozovány letouny Boeing 777 nebo Airbus A330 a budou mít napojení síť krátkých a středních linek Air France. Společnost upozorňuje, že se letový řád může měnit v závislosti na cestovních omezeních. Cestující by si měli sami zkontrolovat aktuální cestovní omezení a doklady požadované po příletu do cílové destinace.

V rámci politiky Air France Protect nabízí francouzský dopravce plně modifikovatelné letenky pro cesty do 31. prosince 2021. Zákazníci mohou bezplatně změnit svou rezervaci nebo požádat o vratný voucher, pokud si již nepřejí cestovat. Pokud let zruší letecká společnost, mají zákazníci možnost odložit svou cestu, požádat o vrácení plné ceny letenky nebo požádat o voucher, který je v případě nevyužití rovněž vratný.

Témata