Air France a KLM prodlužují flexibilitu letenek do konce března 2022

26.08.2021 - EvropaLetecké společnosti Air France a KLM informovaly, že prodlužují svou obchodní politiku týkající se flexibility letenek až do března 2022. Cílem opatření je pomoci cestujícím pomoci v době pandemie covid-19 naplánovat si cestu s naprostým klidem. Opatření platné dosud pro cesty do 31. prosince 2021, byla tak nyní prodloužena do 31. března 2022.

(foto: Air France)

Cestující tak nadále budou moci i nadále změnit datum nebo destinaci bez ohledu na tarifní podmínky. V případě, že je cena nové letenky vyšší, musí cestující uhradit rozdíl v cenách letenek. Dále mohou zákazníci požádat o vrácení peněz v plné výši. V případě, že tarifní podmínky letenky neumožňují vrácení peněz, bude jim připsán kredit s platností jeden rok, o jehož vrácení lze kdykoliv požádat. Tato opatření platí do dne odletu prvního letu.

Cestující, kteří si rezervovali své lety přímo u Air France a KLM, mohou požádat o změnu letenky nebo vrácení peněz online přímo na webových stránkách těchto společností. Zákazníci, kteří provedli svou rezervaci prostřednictvím cestovní kanceláře, mohou žádat změnu přímo u svého prodejce letenek.

Témata