Wizz Air oznámil 8 nových linek z Vídně

05.05.2020 - EvropaPoté, co společnost Wizz Air obnovila od 1. května své lety z Vídně do Dortmundu a Lisabonu, oznámila tato aerolinie též znovuzahájení letů do dvaceti dalších destinací v průběhu května. Tyto obnovené linky zahrnují města jako Eindhoven, Charkov, Kyjev, Milán, Oslo, Řím, Soluň a další.

Wizz Air - Airbus A321 (foto: tjdarmstadt/Wikimedia Commons - CC BY 2.0)

Zahájení provozu však závisí na tom, zda rakouská vláda zavčas zruší dosud platný zákaz letů ze zemí, které dosud klasifikuje jako rizikové z hlediska rozšíření koronaviru. Rakousko v polovině března zavedlo vydalo zákaz letů s cestujícími z vybraných zemí. Ten zahrnuje také evropské země jako Itálie, Španělsko, Velká Británie, ale také Nizozemí či Ukrajina.

Dnes maďarská nízkonákladová společnost oznámila, že od července začne létat z Vídně také do nových destinací. A to do Burgasu (2x týdně), Charleroi (5x týdně), Constanty (2x týdně), Tallinnu (3x týdně) a řeckých letovisek - do Heraklion (2x týdně), na Rhodos (2x týdně) a Zakynthos (2x týdně). Kromě těchto destinací plánuje Wizz Air od konce října začít létat z Vídně i do Marrákeše v Maroku (2x týdně).

Štítky