Wizz Air otevře pět nových linek na ostrov Mykonos

03.07.2020 - EvropaNízkonákladová aerolinie Wizz Air oznámila další nové linky na řecký ostrov Mykonos. K dříve oznámené lince z Bukurešti společnost přidá během letního letového řádu pět dalších linek, a to z Budapešti, Gdaňsku, Katovic, Sofie a Vídně.

Tradiční větrné mlýny na ostrově Mykonos (foto: schokovanille/Pixabay)

Provoz na všech nových linkách má být zahájen začátkem srpna. Ze všech měst bude Wizz Air létat na Mykonos dvakrát týdně, a to vždy v úterý a v sobotu. Mykonos je v pořadí osmou destinací Wizz Air v Řecku. Společnost se zaměřuje zejména na sezónní spoje na řecké ostrovy.

Letenky na všechny nové linky jsou již v prodeji prostřednictvím webu Wizz Air a dalších distribučních kanálů. Ceny jednosměrných letenek s malým příručním zavazadlem začínají na 660 Kč z Katovic a na 682 Kč z Vídně.

Pohled na večerní Mykonos (PublicDomainPictures/Pixabay)

Mykonos, který leží v Egejském moři a je součástí souostroví Kyklady, patří mezi turisticky nejatraktivnější řecké ostrovy. Ostrov je známý zejména zachovalými větrnými mlýny, svými plážemi a rušným prázdninovým životem v místních letoviscích, díky čemuž je někdy označován za řeckou Ibizu.

Témata