Wizz Air nabídne novou linku z Prahy do Catanie

12.05.2021 - Česká republikaNízkonákladová společnost Wizz Air rozšíří své lety do Prahy o další linku. Od začátku července bude nově létat mezi Prahou a Catanií na Sicílii. Nová linka bude provozována třikrát týdně letounem Airbus A320. Odlety z Prahy budou vždy v úterý, ve čtvrtek a v sobotu v 15:20 s příletem do Catanie v 17:45. V opačném směru budou odlety z Catanie ve stejné dny v 12:20 s přistáním na ruzyňském letišti ve 14:45.

(foto: Wizz Air)

Letenky na novou linku jsou od dnešního dne v prodeji prostřednictvím webových stránek Wizz Air.

Nová linka do Prahy je součástí rozšíření provozu na základně Wizz Air v Catanii. Společnost dnes oznámila, že na tuto základnu přidá třetí Airbus A321neo a otevře šest nových linek. Vedle Prahy nabídne Wizz Air od července nové spojení za Catanie do Tel Avivu, Turína, Heraklionu a na Santorini. Od 21. září bude společnost provozovat novou linku z Catanie do Abú Dhabí.

Wizz Air neustále posiluje svůj provoz v Itálii. Vedle nových linek z Catanie společnost dnes oznámila další dvě nové linky z Brindisi. V současnosti společnost provozuje čtyři základny v Itálii (Miláno-Malpensa, Palermo, Catanie a Bari), na který bázuje 13 letadel.

Témata