Play otevře sezónní linku do Varšavy

12.12.2022 - EvropaIslandská nízkonákladová aerolinie Play dala do prodeje letenky na svou novou linku z Keflavíku do Varšavy. Lety budou provozovány od 3. dubna 2023 do konce října dvakrát týdně letouny Airbus A320neo. Odlety z varšavského mezinárodního letiště Frédérica Chopina budou vždy v pondělí a v pátek ve 21:55 s přistáním v Keflavíku v 00:15 následujícího dne.

(foto: Play)

Ceny jednosměrných letenek na Island v nejnižším tarifu začínají na 259 zlotých (1342 korun). Vzhledem k pozdnímu příletu na letiště v Keflavíku nemá linka ideální návaznost na lety Play do Severní Ameriky. Cestující by museli na letišti čekat okolo 15 hodin na další let.

„Varšava bude dobrým doplňkem naší sítě linek pro rok 2023. Je to pátá nová destinace, kterou jsme oznámili v posledních týdnech. Předtím jsme oznámili Atény, Porto, Hamburk a Stockholm,“ uvedl Birgir Jónsson, generální ředitel společnosti Play. Ten připomněl, že v příštím roce společnost převezme čtyři nové Airbusy A320/A321neo, čímž se její flotila rozroste již na deset letadel.

Témata