Pegasus navýší lety mezi Bratislavou a Istanbulem

26.06.2024 10:07 - SlovenskoBratislavské letiště M.R. Štefánika včera informovalo, že turecká nízkonákladová společnost Pegasus Airlines díky zájmu cestujících navýší počet letů na své lince z Istanbulu. Od začátku srpna bude aerolinie až do konce letního letového řádu létat mezi Bratislavou a Istanbulem třikrát týdně.

Pegasus Airlines zahájil pravidelné lety do Bratislavy letos 18. května. Oznámení o rozšíření letů tak přichází jen po měsíci a půl provozu této nové linky.

Nové spojení má být provozováno celoročně, dopravce počítá s lety do Bratislavy i během zimní sezóny.

(foto: Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava)

Cestující mohou využít lety na istanbulské letiště Sabiha Gökçen nejen k cestám do samotného Istanbulu, ale s přestupem na tomto letišti k návazným letům do dalších měst v Turecku, na Blízkém východě či v středoasijských republikách.

Pegasus Airlines je známý svými výhodnými cenami letenek zejména mimo hlavní sezónu. Ceny jednosměrných letenek začínají v nejnižším tarifu na 48 eurech. V rezervačním systému společnosti lze stále najít letenky do Istanbulu za cenu 50 euro i v průběhu letních měsíců.

Linka z Istanbulu není jediným spojem Pegasus Airlines do Bratislavy. Společnost do slovenského hlavního města léta také na lince z Antalye.

Témata