Marché International otevřel restaurace na Letišti Praha

08.10.2018 - Česká republikaŠvýcarský provozovatel mezinárodní sítě restaurací Marché International otevřel na Letišti Václava Havla Praha své první restaurace v České republice. Společnost začátkem října otevřela hned dvě své restaurace v neveřejné části Terminálu 1. Cestující mohou navštívit Marché Mövenpick Pasta & Salad a menší koncept Zigolini Caffé & Bar na Terminálu 1 v prostoru mezi prsty A a B. Restaurace Marché Mövenpick Pasta & Salad je otevřena denně od 6:00 do 22:00 hodin, menší Zigolini Caffé & Bar je otevřena pak od 5:00 do 22:00 hodin.


Restaurace Marché Mövenpick Pasta & Salad (foto: Letiště Praha)

Marché Mövenpick Pasta & Salad nabízí moderní a trendy prostředí s širokou nabídkou čerstvých salátů a domácích těstovin připravovaných denně přímo v restauraci a upravovaných na počkání před zraky zákazníků. Caffé & Bar naopak nabízí interiér s atmosférou v italském stylu. Tomu odpovídá rovněž menu složené, mimo jiné z čerstvých sendvičů tramezzini, domácí foccacia či obložených mís. V nabídce je také kvalitní káva a výběr z italských vín.


Zigolini Caffé & Bar na Terminálu 1 (foto: Letiště Praha)

„Příchodem Marché International získáváme dalšího významného mezinárodního partnera do portfolia nájemců, který rozšíří naši nabídku pro cestující o zcela nový koncept stravování a uvede tak do České republiky ve světě již osvědčený a oblíbený produkt založený na čerstvých a vysoce kvalitních surovinách,“ uvedl Jiří Petržilka, výkonný ředitel neleteckého obchodu Letiště Praha.

Marché International připravuje otevření třetí své restaurace na ruzyňském letišti, která by měla být na přelomu roku v Terminálu 2. Největším lákadlem má být vegetariánská část s nabídkou čerstvých salátů včetně možnosti nakombinovat si porci podle svých vlastních chutí. K dispozici cestujícím bude rovněž snídaňový bufet a nabídka čerstvých džusů, čajů a výběrové kávy.

Marche International, která je součástí švýcarské Mövenpick Group, provozuje své restaurace celkem v 11 zemích světa. Společnost provozuje své restaurace pod názvy několika značek: Marché Mövenpick, Palavrion Grill & Bar, Mövenpick Restaurants, White Monkey nebo Cindy’s Diner. Letištní restaurace Marche International lze najít například v Berlíně, Lipsku, Hamburku, Düsseldorf či ve Vídni. Vedle letišť společnost provozuje své restaurace u dálnic a v atraktivních lokalitách v centru měst.

Témata