Jet2.com nabídne v prosinci lety z Prahy do East Midlands a Belfastu

19.11.2021 - Česká republikaBritské aerolinie Jet2.com nabídne cestujícím několik letů předvánočních letů mezi Prahou a letištěm East Midlands, které se nachází ve střední Anglii v blízkosti měst Derby a Nottingham. Podle rezervačního systému Jet2.com bude společnost létat linku od 2. do 19. prosince 2021 dvakrát týdně vždy ve čtvrtek a v neděli. Další lety na této lince systém nenabízí.

Boeing 737-300 společnosti Jet2.com na pražském letišti (foto: Letiště Praha)

Společnost podobně nabízí od 3. do 20. prosince 2021 lety z Belfastu do Prahy. Mezi oběma městy bude létat vždy v pondělí a v pátek. Rovněž na této lince jsou v rezervačním systému k dispozici lety jen v uvedeném období.

Uvedené lety jsou součástí nabídky předvánočních letů do vybraných evropských měst, které Jet2.com a cestovní kancelář Jet2Holidays nabízí. Vedle Prahy další minisérie předvánočních letů zamíří z britských měst do Berlína, Budapešti, Kolina na Rýnem, Kodaně a Vídně.

Na linkách z Prahy do Belfastu a East Midlands společnost Jet2.com v předešlých letech pravidelně létala. Po více než rok a půl trvající pauze se britský dopravce vrátil do Prahy začátkem tohoto měsíce, když obnovil pravidelné lety z Prahy do Leedsu, Birminghamu, Manchesteru a Newcastlu.

Témata