Condor ve spolupráci s BrewDog představil „prázdninový ležák“

08.05.2023 20:26 - EvropaLetecká společnost Condor představila ve spolupráci se skotským pivovarem BrewDog nový „prázdninový ležák“. Světlý ležák, který se vaří v Berlíně, má podle německého pivovaru povzbudit chuť na dovolenou. „Prázdninový ležák“ je nyní k dostání na všech letech Condoru.

(foto: Condor)

Ležák povzbuzuje zájem o dovolenou nejen chuťově, ale také vzhledově. K dispozici je totiž v plechovce se žlutými pruhy, jež odkazují na nové „plážové livery“ letadel Condoru. Zájemci si mohou „prázdninový ležák“ zakoupit také v německém e-shopu BrewDog na adrese www.brewdog.de.

BrewDog Ferien Lager je světlé pivo s 5% obsahem alkoholu. Pivo je uvařené z vyvážené kombinace chmelů Simcoe, Saphir, Hüll Melon a Cascade Hopfen. Tato kombinace dodává pivu nejen ovocnou chuť, ale také jedinečné aroma.

„Jsme rádi za toto skvělé partnerství: dovolenková aerolinie se tu střetává se světlým ležákem, výsledkem je „prázdninový ležák“ - a to velmi vyjímečný. Ponechán je přirozeně zakalený, s aromatickým chmelem dlouze vařený. Výsledkem je úžasně poctivý ležák s přístupným charakterem,“ vysvětlil Adrian Klie, ředitel BrewDog Germany.

(foto: 2x Condor)

Témata