Condor přidává do letového řádu Thajsko

06.02.2024 21:24 - EvropaNěmecká dovolenková aerolinie Condor dnes oznámila, že od září začne létat hned do dvou destinací v Thajsku. Nově nabídne cestujícím pravidelné lety z Frankfurtu do Bangkoku a Phuketu. Společnost se tak se svými lety po pandemii koronaviru opět vrátí do jihovýchodní Asie.

Linka do Bangkoku bude provozována čtyřikrát týdně, do Phuketu se bude létat třikrát týdně. Obě nové destinace mají být obsluhovány novými Airbusy A330-900. Ceny jednosměrných letenek začínají na 350 eurech (8730 korun).

Condor - Airbus A330neo (foto: Condor)

Condor bude jedinou leteckou společností, která bude provozovat pravidelné přímé lety z Německa do Phuketu. Zároveň bude jedinou německou leteckou společností létající na lince mezi Frankfurtem a Bangkokem. Lufthansa do thajského hlavního města totiž létá jen z Mnichova.

Condor dále oznámil otevření nové pravidelné linky z Berlína do Dubaje. Ta má být zahájena v říjnu a operována denně Airbusem A320neo. Ve spolupráci se společností Emirates nabídne Condor cestujícím možnost návazných letů z Dubaje do dalších destinací. V rámci této spolupráce budou moci cestující na této lince sbírat také míle do Skywards, věrnostního programu Emirates.

Témata