Condor nabízí hudbu, filmy a hry zdarma na krátkých a středně dlouhých letech

07.01.2024 15:19 - EvropaNěmecká dovolenková aerolinie Condor dále rozšířila svůj zábavní systém na palubách letadel. Nově je portál palubní zábavy FlyStream k dispozici na všech krátkých a středně dlouhých letech. K portálu se mohou cestující připojit ze svého zařízení prostřednictvím Wi-Fi. K dispozici je velký výběr hudby, filmů, seriálů, dokumentů i her. Cestující si mohou rovněž přečíst během letu některý z elektronických časopisů nebo sledovat aktuální polohu letadla.

Na dálkových letech jsou pak letadla Airbus A330neo a Boeing 767 vybavena obrazovkami na sedadlech s nabídkou zábavy. V letadlech A330neo je rovněž k dispozici placené internetové připojení prostřednictvím Wi-Fi. Cestující si mohou vybrat ze tří placených balíčků připojení k internetu.

Ekonomická třída Airbusu A330neo společnosti Condor (foto: Condor)

Společnost Condor investuje do dalšího rozvoje portálu FlyConnect, který používá v dálkových letadlech. V systému má být k dispozici další obsah jako například cestovní průvodce po destinacích společnosti nebo firemní blog. Díky internetovému připojení lze obsah portálu jednoduše aktualizovat nebo individualizovat jeho obsah pro příslušný let. Prvním letadlem, který je vybaven novou verzí portálu je Airbus A330neo imatrikulace D-ANRT.

Elektronické časopisy jsou k dispozici ke stažení již dva dny před odletem. Pasažéři Premium Economy si mohou stáhnout dva tituly, v ekonomické třídě pak jeden titul. Na výběr je velký výběr časopisů od zpravodajských přes ekonomické až po volnočasové tituly.

Témata