Condor nabídne lety do Iráku a Libanonu

03.03.2021 - EvropaV letovém řádu německé aerolinie Condor se v květnu objeví dvě nové destinace na Blízkém východě. Od 21. května bude společnost nově létat z Düsseldorfu do Bejrútu v Libanonu. Linka bude provozována třikrát týdně vždy v úterý, v pátek a v sobotu letounem Airbus A320. Druhým novým cílem je Sulajmáníja, město ležící na severovýchodě Iráku v autonomní oblasti Kurdistán, kam bude Condor létat také z Düsseldorfu. Tato linka bude provozována dvakrát týdně vždy v úterý a v pátek rovněž A320.

Condor - Airbus A320 (foto: Condor)

„Náš letový řád rozšiřujeme o dva cíle na Blízkém východě se silnou poptávkou a nabízíme tak cestovním kancelářím a specializovaným touroperátorům nové prodejní příležitosti,“ uvedl Ralf Teckentrup, výkonný ředitel Condor.

Letenky do Bejrútu a Sulajmáníje je možné rezervovat prostřednictvím webových stránek Condor.com a dalších distribučních kanálů. Ceny jednosměrných letenek do obou nových cílů začínají na 180 eurech v tarifu Economy Light, který zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 8 kilogramů. Se zapsaným zavazadlem začínají letenky na 217 eurech a v business class na 320 eurech.

Pohled na irácké město Sulajmáníja (foto: Diyar Mohammed/Wikimedia Commons - CC BY-SA 4.0)

Témata