Condor bude v létě 2024 opět létat do Miami a Calgary

07.09.2023 13:02 - EvropaNěmecká dovolenková aerolinie Condor v příští letní sezóně obnoví pravidelné lety do Miami na Floridě, které byly provozovány před vypuknutím pandemie koronaviru. Linka z Frankfurtu do Miami má být provozována třikrát týdně od května do září 2024. Společnost na linku nasadí nové Airbusy A330neo, které létají v konfiguraci pro 310 cestujících. V přední části kabiny jsou čtyři sedadla Prime Seats, následuje dalších 26 sedadel byznys třídy, 64 míst Premium Economy a 216 sedadel ekonomické třídy.

Airbus A330-900 v jedné z barevných variant nezaměnitelného livery společnosti Condor (foto: Condor)

Condor také v příštím roce obnoví dálkové lety do Calgary v kanadské provincii Alberta. Calgary, město s 1,3 milionem obyvatel ležící mezi Edmontonem a Vancouverem, může být dobrým výchozím bodem pro cesty po západní Kanadě či cesty do národních parků Jasper a Banff. Linka do Calgary bude provozována rovněž jako sezónní dvakrát týdně.

Vedle těchto dvou obnovených destinací počítá společnost Condor pro příští rok s navýšením letů na stávajících linkách do Bostonu (na šest letů týdně) a Halifaxu (na čtyři lety týdně).

Letecký pohled na centrum Calgary (foto: AceYYC calgaryplanes.com/Wikimedia Commons - CC BY-SA 4.0)

Témata