Wizz Air oznámil osm nových linek z Bukurešti

29.06.2020 - EvropaNízkonákladová společnost Wizz Air oznámila rozšíření letů z Bukurešti. Společnost ještě v průběhu srpna nabídne cestujícím lety z rumunské metropole do osmi nových destinací. Nově bude Wizz Air létat z Bukurešti do Bergenu (2x týdně od 8. srpna), Cagliari (2x týdně od 13. srpna), Hamburku (4x týdně od 9. srpna), Karlsruhe/Baden Baden (3x týdně od 10. srpna), Kodaně (3x týdně od 10. srpna), Memmingemu (3x týdně od 8. srpna), na Mykonos (2x týdně od 11. srpna) a na Santorini (2x týdně od 9. srpna). Linky budou provozovány letouny Airbus A320 nebo A321.

Trup letounu Airbus A321 společnosti Wizz Air (foto: Wizz Air)

Wizz Air létá do rumunské metropole od roku 2007 a od té doby přepravil na linkách z/do Bukurešti více než 22 milionů cestujících. S novými linkami bude společnost létat z místního letiště Henriho Coandy do 61 destinací ve 20 zemích.

V letošním roce nabídne Wizz Air na svých pravidelných spojích z/do Bukurešti více než tři miliony sedadel. Společnost je již delší dobu největší leteckou společnosti v Bukurešti před TAROM a Blue Air.

Mapka nových linek Wizz Air z Bukurešti (zdroj: Wizz Air/Facebook)

Témata