Společnost Emirates provede v Ostravě a Praze nábor nových členů palubního personálu

11.12.2022 - Česká republikaDubajská letecká společnost pořádá náborové dny, Open Days, které proběhnou 12. prosince v Ostravě v Mercure Ostrava Center a 14. prosince v Praze v Holiday Inn Prague (Praha 4–Nusle). Open Days začínají vždy v 9:00. Kandidáti na pozici paulbního personálu mohou přijít i bez předchozí registrace, podmínkou je jen přinést životopis v angličtině s aktuální fotografií. Nicméně předchozí registrace zde se uchazečům o práci pro jistotu přeci jen doporučuje.

Vybraní uchazeči získají od Emirates zaškolení a pracovní zkušenost v prestižní letecké společnosti. Všichni členové palubního personálu Emirates mají zajištěné ubytování v Dubaji. K dispozici je zaměstnanecký balíček benefitů, včetně platového ohodnocení, které nepodléhá dani, zajištění bezplatného ubytování, transport z práce a do práce zdarma a další. Členové palubního personálu mohou také využívat atraktivní cestovní benefity pro sebe i členy rodiny a přátele, a to do všech destinací, které letecká společnost obsluhuje.

Další informace o požadavcích výběrového řízení jsou k dispozici na emirates.com/careers . Společnost zde uvádí informaci o průměrném výdělku palubního personálu ve společnosti ve výši 2710 euro, tedy necelých 66.000 korun měsíčně. Palubní personál společnosti Emirates je pestrou skupinou lidí složenou z více než 160 národností, což odráží také skladbu zákazníků spolěcnosti: Emirates operuje napříč 130 destinacemi na šesti kontinentech. Emirates provozuje moderní flotilu s více než dvěma stovkami širokotrupých letadel a je současně největším světovým provozovatelem letadel Boeing 777 a Airbus A380. Společnost již létá více než 12 let i na letiště v Praze.

palubní personál společnosti Emirates, (zdroj: media kit společnosti)

Témata