SmartWings otevře linku Ostrava - Paříž

12.03.2012 - Česká republikaSpolečnost Travel Service dnes oznámila, že pod značkou pro nízkonákladové lety SmartWings, bude nově provozovat pravidelnou linku z Ostravy do Paříže. Ta bude provozována dvakrát týdně vždy ve čtvrtek a v neděli.

Během letního letového řádu nabídne SmartWings cestujícím z Ostravy také přímé lety do turecké Antálie (2x týdně), do bulharského Burgasu (3x týdně), do chorvatského Splitu (1x týdně), na řecký Rhodos (2x týdně), Heraklion (2x týdně), Chaniu (1x týdně), Kos (1x týdně), do Prevezy (1x týdně), Mytilini (1x týdně), Soluně (1x týdně), do španělské Palma de Mallorky (1x týdně) a do kyperské Larnaky (1x týdně).

„Velice nás těší, že aerolinky SmartWings přišly s rozšířením nabídky a vybraly si Letiště Ostrava ke své další expanzi. Jsem přesvědčen, že je to dobrá zpráva pro všechny cestující ze severní a střední Moravy, západního Slovenska a jižní části Polska, kteří ocení možnost jak přímých leteckých spojení k moři, tak především zavedení nové pravidelné linky Ostrava – Paříž,“ uvedl Pavel Schneider, generální ředitel Letiště Ostrava.

Témata