Ryanair spustil další linku z německého Norimberku

08.11.2019 - EvropaKromě nových tras z Drážďan a Norimberku nízkonákladová aerolinie Ryanair spustila se zimním letovým řádem také novou linku z Norimberku do Kodaně. Společnost provozuje novou linku dvakrát tdýně a to vždy ve středu a v neděli. Ve středu je odlet z Norimberku v 16:45, zpět z Kodaně letadlo letí v 18:40. V sobotu jsou odlety z Norimberku podle letového řádu ve 12:30 a z Kodaně ve 14:25. Ceny jednosměrných letenek na vybrané termíny začínají na 10 eurech.

Šéf společnosti NürnbergMesse Group Peter Ottmann (pátý zleva) spolu s obchodním ředitelem norimberského letiště Michaelem Hupem spolu s posádkou Ryanair otevírají novou linku do Kodaně (foto: Airport Nürnberg)

Díky Ryanairu získal Norimberk po dlouhé době opět přímé letecké spojení s dánskou metropolí. „S linkou do Kodaně se naplňuje dlouhodobé přání řady cestovatelů soustředit se více na Skandinávii,“ uvedl Michael Hupe, obchodní ředitel norimberského letiště, který v cílech v severní Evropě vidí slibný potenciál. V minulosti mělo letiště díky společnostem Eurowings spojení se Stockholmem a Finnairu s Helsinkami. Do roku 2011 létaly mezi Kodaní a Norimberkem SAS Scandinavian Airlines.

Štítky