Nové destinace Air Baltic

08.12.2004 - EvropaAir Baltic oznámily zahájení provozu do tří nových destinací z letiště v Rize. První z nich se 15. prosince stane Petrohrad, kam budou aerolinie svá letadla Fokker F-50 vypravovat čtyřikrát týdně. Cena letenky s letištními poplatky v jednom směru začíná na 70 euro. Let bude trvat zhruba jednu hodinu a 35 minut. Linka bude provozována v code-sharové spolupráci s Pulkovo Enterprise.

18. prosince vypraví Air Baltic první let na trase Riga – Ženeva. Na lince trvající dvě hodiny a 50 minut budou jednou týdně (sobota) létat letouny Boeing 737-500. Lety do Ženevy mají zákazníkům zpřístupnit populární lyžařská střediska v regionu. Zatím se jedná pouze o sezónní linku, ale v případě zájmu je společnost připravena přikročit k celoročnímu provozu. Letenka v jednom směru s poplatky začíná na ceně 84 euro.

1. březen pak společnost otevře linku Riga – Istanbul. Na této trase budou zprvu její letadla Boeing 737-500 létat dvakrát týdně vždy v úterý a sobotu, ale od 27. března do 29. října bude přidána třetí frekvence (čtvrtek). Let bude trvat přibližně tři hodiny. Letenka v jednom směru s poplatky vyjde minimálně na 84 euro.

Témata