Nová ředitelka komunikace Českých aerolinií

24.03.2004 - Česká republikaNovou ředitelkou komunikace v Českých aeroliniích (ČSA) byla dnes jmenována Dana Dvořáková. Bude zodpovědná za řízení externí a interní komunikace a současně za koordinaci charitativních a sponzorských aktivit společnosti. "České aerolinie považuji za příklad jedné z nejlepších českých společností, jejíž značka má dobrý zvuk jak na domácím trhu, tak i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že se ČSA pohybují ve vysoce konkurenčním prostředí, považuji komunikaci za jeden z klíčových faktorů dalšího budování úspěšné image značky ČSA. Letecká společnost navíc prochází klíčovým obdobím rozvoje, a proto jsem ráda přijala nabídku pro ČSA pracovat. Mým cílem je, aby naše komunikace byla aktivní a otevřená," uvedla Dana Dvořáková, ředitelka komunikace ČSA.

Dana Dvořáková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor zahraniční obchod. Dříve pracovala jako ekonomická redaktorka v denících Hospodářské noviny a Mladá fronta Dnes. V roce 1995 nastoupila do společnosti Český Telecom, kde zastávala pozici tiskové mluvčí a následně post výkonné ředitelky pro marketingovou a korporátní komunikaci. V roce 2000 dokončila postgraduální studium Master of Corporate Communication na Erasmus University v Nizozemí a v roce 2002 získala titul MBA na Katz University of Pittsburgh. V závěru roku 2002 přijala pracovní nabídku ze strany VÚB Banky v Bratislavě.

Dana Dvořáková nahradila ve funkci dosavadního ředitele komunikace Jiřího Fleyberka, který se bude nyní v ČSA věnovat řízení projektových aktivit marketingového zaměření.

Témata