LOT představil 737 MAX v livery polské Bank Pekao

23.11.2023 13:09 - EvropaPolská letecká společnost LOT včera zveřejnila nové speciální livery na jednom ze svých letadel. Livery propagující polskou Bank Pekao nese Boeing 737 MAX 8 registrace SP-LYG. Nové livery je kombinací barev letecké společnosti a banky. Přední polovina letadla odpovídá standardnímu livery LOTu, zadní polovina pak odkazuje na barvy Bank Pekao. Na ocase letadla je logo banky, stylizované zobrazení zubra.

Boeing 737 MAX 8 LOTu s novým livery propagujícím spolupráci letecké společnostis Bank Pekao (foto: LOT)

LOT se v květnu dohodl s Bank Pekao na strategické spolupráci. V rámci ní budou moci držitelé vybraných kreditních karet Bank Pekao moci za karetní transakce sbírat míle do programu Miles & More. Podle polského server Cashless.pl se bude jednat o tyto kreditní karty: Karta Kredytowa z Żubrem“, World Elite Mastercard a Pekao Visa Infinite.

Po dvou letech tak budou moci Poláci opět získávat míle do programu Miles & More za platby kartami. V minulosti umožňovaly polským klientům připisování mil z karet mBank a Diners Club.

Bank Pekao předpokládá, že spustí připisování mílí do věrnostního programu Miles & More v průběhu prvního čtvrtletí příštího roku. U vyšších karet jako jsou World Elite Mastercard a Pekao Visa Infinite by se mělo jednat o další výhodu pro cestující. Tyto karty vedle cestovního pojištění obsahují také neomezené vstupy do letištních salónků v rámci programu Priority Pass.

Boeing 737 MAX s livery Bank Pekao by měl létat na krátkých a středně dlouhých linkách LOTu. Letadlo má být do provozu nasazeno koncem tohoto měsíce.

Témata