KLM rozšířily lety do Kanady, létají do pěti měst

09.09.2021 - EvropaZačátkem tohoto týdne společnost KLM rozšířila svou nabídku letů do Kanady. Posílení letů souvisí s otevřením hranic Kanady pro očkované cizince a umožnění turistických cest do země od dnešního dne. KLM nyní tak létá několikrát týdně z Amsterdamu do Calgary, Edmontonu, Vancouveru, Toronta a Montrealu. Díky spolupráci s kanadskou aerolinií Westjet mohou cestující pokračovat návaznými lety do dalších kanadských měst.

KLM - Boeing 777 (foto: KLM)

„Naši zákazníci se nyní mohou v Kanadě znovu setkat se svými rodinami nebo obchodovat tváří v tvář. Možnost létat s cestujícími do různých kanadských destinací je důležitým milníkem a dalším krokem na cestě k obnově. Doufáme, že omezení cestování do USA a z USA budou také brzy zrušena," uvedl Pieter Elbers, prezident společnosti KLM.

Cestující, kteří jsou plně očkováni a mají negativní test před odletem, nemusí po příjezdu do karantény. Do země mohou přijíždět i neočkovaní cestující, ti však po příletu budou muset být 14 dnů v karanténě. Díky zrušení zákazu turistických cest je od dnešního dne možné přijet do Kanady za poznáním této země. Všichni cestující přijíždějící do Kanady musí používat aplikaci ArriveCAN, přes kterou vloží informace potřebné pro příjezd.

V době pandemie se společnost KLM snažila zachovat a postupně obnovovat, co nejvíce tras. Tato strategie zachování globální sítě společnosti umožnila lépe překonávat těžké období krize. Nižší poptávku ze strany cestujících se společnost snažila vyvážit přepravou zboží včetně vakcín a zdravotnického materiálu.

Společnost KLM nabízí v září následující lety do destinací v Kanadě:

DESTINACE ODLETY Z AMSTERDAMU ČAS
Vancouver Út/Čt/Pá/So Odlet 11:05, přílet 12:05
Toronto denně Odlet 10:50, přílet 12:45
Montreal Po/St/Pá/Ne Odlet 15:20, přílet 16:50
Calgary denně Odlet 12:10/12:25, přílet 13:15/13:30
Edmonton (přes Calgary) Út/So Odlet 12:10, přílet 16:15

Témata