KLM otevřou novou linku do Las Vegas

21.09.2018 - EvropaLetecká společnost KLM Royal Dutch Airlines dále rozšíří svou nabídku pravidelných letů do USA. Od 6. června budou nizozemské aerolinie nově létat z Amsterdamu do Las Vegas. Nová linka bude provozována zprvu dvakrát týdně, od července 2019 je pak plánováno navýšení na tři lety týdně. Na trase bude létat Boeing 787-9 v konfiguraci pro 294 cestujících (30 míst v Business Class, 48 v Economy Comfort a 216 míst v ekonomické třídě).


KLM - Boeing 787 Dreamliner (foto: KLM)

Odlety z amsterdamského letiště Schiphol budou vždy v pátek a v neděli ve 12:30, od 2. července také v úterý. Linka KL635 bude v Las Vegas přistávat ve 14:15 místního času. Z McCarranova letiště se bude zpáteční let KL636 vracet ve stejné dny v 16:05 a v Amsterdamu přistane další den v 11:15.

Las Vegas bude v pořadí již 18. destinací KLM v Severní Americe. Nizozemský dopravce letos v lednu vypravil několik mimořádných letů do Las Vegas, kde se v té době konal CES, největší veletrh spotřební elektroniky na světě. Transatlantické linky provozuje Air France-KLM v rámci společného podniku s Delta Air Lines, Alitalia a Virgin Atlantic.


Las Vegas (foto: KLM)

V posledních letech evropští dopravci rozšířili spojení do Las Vegas. V současnosti provozují celoroční nebo sezónní pravidelné linky do Las Vegas společnosti British Airways, Virgin Atlantic, Thomas Cook Airlines, Norwegian, Eurowings, Condor a Edelweiss.

Štítky