Jozef Sinčák končí ve vedení ČSA

22.10.2018 - Česká republikaJozef SinčákPo pěti letech skončí ve funkci předsedy představenstva ČSA Jozef Sinčák. Informaci dnes přinesl odborný server Zdopravy.cz. Sinčákovi skončí v úterý pětileté funkční období a podle serveru mu většinový vlastník ČSA, společnost Travel Service, neprodloužil smlouvu. „Do konce roku bude pan Sinčák působit v ČSA jako konzultant a předávat agendu zvolenému nástupci. Společnost Travel Service jedná o dalším působení pana Sinčáka v připravované koncernové struktuře,“ uvedl mluvčí ČSA Daniel Šabík pro server Zdopravy.cz

Sinčák přešel do ČSA v roce 2013 z Letiště Praha, kde působil od roku 2011. Předtím byl generálním ředitelem ING Investment Management. Po příchodu do ČSA se mu povedlo za cenu výrazných škrtů a redukce stabilizovat hospodaření a po několika letech přivést ČSA opět k zisku.

Server Zdopravy.cz rovněž informoval, že na svůj post v představenstvu rezignoval jeho člen Josef Adam, který působil v představenstvu od roku 2014 a byl odpovědný za finance, IT, lidské zdroje a právní věci. Josef Adam přišel do ČSA v roce 2009 rovněž z Letiště Praha.

Foto: Jozef Sinčák (ČSA)

Štítky