Jason Bitter jmenován šéfem Air Arabia Maroc

12.07.2009 - AfrikaBývalý šéf SkyEurope Airlines Jason Bitter byl dnes jmenován výkonným ředitelem marocké nízkonákladové aerolinie Air Arabia Maroc. Podle Adela Aliho, generálního ředitele Air Arabia, Jason Bitter přináší do marocké pobočky obrovské zkušenosti ze sektoru nízkonákladových aerolinií.

„Díky tomuto jmenování, Air Arabia Maroc maximalizuje možnosti růstu, které pro ni existující na dynamicky se rozvíjejících severoafrických a evropských trzích,“ řekl Adel Ali. „Jsem nesmírně potěšen, že jsem dostal příležitost ve skupině Air Arabia a řídit provoz a další rozvoj společnosti Air Arabia Maroc,“ uvedl Jason Bitter.

Jason Bitter rezignoval začátkem tohoto měsíce na funkci generálního ředitele a předsedu představenstva SkyEurope Airlines. Ve funkci jej nahradil tehdejší finanční ředitel slovenského dopravce Nick Manoudakis. Bitter, původem Kanaďan, přišel do managementu SkyEurope Airlines v roce 2005 z indické aerolinie Spicejet. Zprvu zastával funkci provozního ředitele, od roku 2007 byl generální ředitelem.

Štítky