Etihad následuje Turkish a zavádí posílání zpráv během letu zdarma

16.04.2023 22:11 - Asie & AustrálieEtihad Airways přichází se stejnou nabídkou, jakou před několika dny představily Turkish Airlines. Společnost nově nabízí členům věrnostního programu Etihad Guest bezplatné zasílání zpráv prostřednictvím online služeb WhatsApp, Messenger a WeChat během celého letu.

(ilustrační foto: Etihad Airways)

„Víme, jak důležité je pro naše hosty zůstat ve spojení, a proto jsme rádi, že můžeme zavést další bezplatnou výhodu pro členy programu Etihad Guest a vítáme všechny, kteří se před odletem zaregistrují, aby mohli tuto výhodu okamžitě využít. Tarify Wi-Fly budou nabízet neomezené množství dat a budou fungovat po celou dobu letu,“ řekl Antonoaldo Neves, výkonný ředitel Etihad Airways.

Cestující, kteří nejsou členové věrnostního programu Etihad si mohou zakoupit balíček „Chat“ pro zasílání zpráv na letech kratších než sedm hodin za 2,99 dolarů, na delších letech pak za 4,99 dolarů.

Společnost také nově nabízí tarif „Surf“, který umožňuje neomezené připojení k internetu. Členové programu Etihad Guest v úrovních Platinum a Exclusive a cestující ve First Class mají tento program zdarma. Ostatní pasažéři si jej mohou zakoupit zpráv na letech kratších než sedm hodin za 9,99 dolarů, na delších letech pak za 19,99 dolarů.

Témata